پیروزی درخشان ملی پوش اسنوکر ایران در رقابت های قهرمانی انگلیس

به گزارش وبلاگ نازنین، مرحله دوم از رقابت های مهم اسنوکر قهرمانی انگلیس شب گذشته (شنبه) با 16 ملاقات کار خود را شروع کرد که در حساس ترین رقابت ها ملی پوش اسنوکر ایران به مصاف اسنوکر باز کشور میزبان رفت. حسین وفایی در مرحله دوم این رقابت ها مقابل مایکل هولت انگلیسی که در رده 28 بهترین اسنوکربازان دنیا واقع شده است، حضور پیدا کرد و با نتیجه شش بر چهار پیروز شد. این پیروزی درحالی به دست آمد که ملی پوش ایران در رده 36 بهترین اسنوکر بازان دنیا ایستاده است.

پیروزی درخشان ملی پوش اسنوکر ایران در رقابت های قهرمانی انگلیس

وفایی در فریم دوم این رقابت ها پیروز شد بریک 101 را به نام خود ثبت کند. با این نتایچ ملی پوش ایران به مرحله سوم این رقابت ها صعود کرد و باید در مرحله بعد با برنده مارک سلبی و لیام هایفیلد به رقابت بپردازد. در مرحله سوم این رقابت ها 32 اسنوکر باز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

چهل و چهارمین مرحله از مسابقات قهرمانی اسنوکر انگلستان از 23 نوامبر (3آذر) شروع شده و تا 6 دسامبر (16 آذر) در مارشال آره نا در میلتون کینز پیگیری خواهد شد. مسابقات قهرمانی انگلستان برای اولین بار در سال 1977 برگزار شده و دومین تورنمنت عظیم رتبه بندی، بعد از مسابقات دنیای به شمار می آید.

این رقابت های مهم هر روز به صورت زنده از شبکه های انگلستان و یورو اسپورت پخش می گردد. در این رقابت ها تمامی بازیکنان برتر از جمله رونی اُ سالیوان، قهرمان شش دوره دنیا حضور دارد.

رونی اُ سالیوان در سال گذشته در این مسابقات در یک شانزدهم نهایی مقابل دینگ جونهوی چینی با نتیجه شش بر چهار مغلوب شد و از این رقابت ها کنار رفت. انتظار می رود او مدعی اصلی برای قهرمانی این رقابت ها باشد چرا که او هفت قهرمانی در این مسابقات داشته و سال جاری منتظر جشن هشتمین قهرمانی خود است.

این رقابت ها به دلیل شیوع کرونا پشت در های بسته و بدون حضور تماشاچیان برگزار خواهد شد. قهرمان این رقابت ها 200 هزار پوند به خانه می برد. هم چنین نفرات دوم و سوم این رقابت ها به ترتیب 80 و 40 هزار پوند برنده خواهند شد. دینگ جونهوی سال گذشته در این رقابت ها قهرمان شد و اکنون به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شناخته می گردد.

منبع: فرارو

به "پیروزی درخشان ملی پوش اسنوکر ایران در رقابت های قهرمانی انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی درخشان ملی پوش اسنوکر ایران در رقابت های قهرمانی انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید