بازیکن بدشانس پرسپولیس در لیست انتظار!

به گزارش وبلاگ نازنین، بعد از بازی با فولاد و با توجه به مصدومیت کنعانی زادگان پیش بینی می شد یحیی گل محمدی پس از مدت ها به محمد انصاری میدان داده و در هفته دوازدهم مقابل آلومینیوم از او استفاده کند. اما به نظر می رسد به رغم این که انصاری تجربه بازی در پست دفاع مرکزی را در بازی های بزرگی طی 4 سال گذشته داشته، قرار نیست در ترکیب اصلی بازی کند و احتمالا فقط به لیست 18 نفره اضافه خواهد شد، هرچند طی تمرینات دو روز اخیر پرسپولیس، تست های آمادگی و هماهنگی لازم روی محمد انصاری برای حضور احتمالی در ترکیب همچنان ادامه دارد.

بازیکن بدشانس پرسپولیس در لیست انتظار!

با توجه به اینکه انصاری بیش از یک ماه است مصدومیتش به صورت کامل برطرف شده است، تنها دلیلی که می تواند باعث تردید استفاده از او در بازی با آلومینیوم برای یحیی گردد، این است که او در کوران مسابقات نبوده است و ممکن است از لحاظ فنی دچار مشکل باشد که این موضوع در تمرینات ماقبل مسابقه با آلومینیوم برای کادرفنی تعیین می گردد.

پرسپولیس در حالی برای بازی مقابل آلومینیوم آماده می گردد که تمرینات این تیم در چند روز گذشته نشان می دهد در صورتی که سیدجلال مسئله ای برای حضور در ترکیب نداشته باشد میلاد سرلک در کنار او وظایف دفاعی را به جای محمد حسین کنعانی زادگان انجام دهد.

فوتبالی

منبع: فرارو

به "بازیکن بدشانس پرسپولیس در لیست انتظار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن بدشانس پرسپولیس در لیست انتظار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید