خبرنگاران تمام کارمندان یک بانک گنبدکاووس کرونا گرفتند

به گزارش وبلاگ نازنین، گنبدکاووس - خبرنگاران - یک بانک در شهرستان گنبد کاووس به دلیل ابتلای همه کارمندان آن به ویروس کرونا تعطیل شد.

خبرنگاران تمام کارمندان یک بانک گنبدکاووس کرونا گرفتند

علی اکبر برآبادی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گنبدکاووس روز دوشنبه در گفت و گو با وبلاگ نازنین صحت این خبر را تایید کرد.

به گزارش وبلاگ نازنین جدی نگرفتن هشدارهای بهداشتی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی موجب افزایش آمار مبتلایان به کرونا و اعمال محدودیت های بیشتر در گنبدکاووس شده است بطوریکه امروز دوشنبه نشست فوق العاده ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان شرقی استان گلستان برگزار گردید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس در این جلسه با ابراز نگرانی از فرایند رو به رشد افراد مبتلا به کرونا در شهرستان گفت که ظرفیت تخت های بیمارستانی بیماران کرونایی در گنبد تکمیل شد.

همچنین رییس تامین اجتماعی گنبدکاووس از شلوغی کارگزاری این شهرستان اظهار نگرانی کرد و از مردم خواست در روزهای شیوع بیشتر کرونا، از تجمع در این گونه مراکز خودداری نموده و از خدمات اینترنتی غیرحضوری استفاده نمایند.

عبدالجلیل واحدی گفت: عده ای از شهفرایندان برای پرداخت حق بیمه، تمدید دفترچه، پرینت فیش حقوقی و موارد مشابه دیگر به کارگزاری های تامین اجتماعی مراجعه می نمایند در حالی که تمام این خدمات با استفاده از اینترنت قابل دریافت و انجام است.

شهرهای شرق گلستان روزهای سختی را از لحاظ شیوع مجدد کرونا می گذرانند و به دلیل کم توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی، مسوولان بعضی محدودیت ها مانند جلوگیری از برگزاری مراسم عزا و عروسی را اعمال کردند.

استاندار گلستان یکی از دلایل افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در شهرهای شرق گلستان را رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و شرکت در مجالس و عزا و عروسی مطرح کرد و گفت: تنها راه مقابله با این ویروس و پیشگیری و کنترل آن، رعایت توصیه های بهداشتی از جمله ماسک زدن، شستن دست ها و شرکت نکردن در مراسم و تجمعات بویژه در شهرستان های با شرایط قرمز بیماری کرونا است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس نیز می گوید: مردم این شهرستان کرونا را جدی نمی گیرند و بدون توجه به هشدارهای پی در پی مسوولان بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا شهرستان بدون استفاده از ماسک و با تراکم بالا در فروشگاه، مراکز خرید و بانک ها تردد می نمایند.

دکتر فرهاد بدیعی اضافه نمود: اکنون علاوه بر چهار بیمارستان دولتی و بیمارستان تامین اجتماعی از ظرفیت 2 بیمارستان بخش خصوصی این شهرستان هم برای بستری و درمان مبتلایان به کرونا استفاده می گردد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز دوشنبه گفت: تا به امروز 225 هزار و 205 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 162 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 10 هزار و 670 نفر رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تمام کارمندان یک بانک گنبدکاووس کرونا گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمام کارمندان یک بانک گنبدکاووس کرونا گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید