راه های ثبت اعتراض به فروش سهام عدالت ، برای هر بانک یا کارگزاری به کجا مراجعه کنیم؟

به گزارش وبلاگ نازنین، فرایند فروش و واریز پول سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری ها ناراضیان بسیاری دارد، براساس اظهارات بعضی از سهامداران پس از گذشت دو ماه از ثبت درخواست فروش سهام هنوز هیچ وجهی برای این گروه واریز نشده است.

راه های ثبت اعتراض به فروش سهام عدالت ، برای هر بانک یا کارگزاری به کجا مراجعه کنیم؟

در ادامه مدیر عامل کارگزاری ها در تبادل نظر با وبلاگ نازنین لینک های ارتباطی و شماره های تماسی که سهامداران می توانند درخواست پیگیری سهامشان را ثبت کنند اعلام نموده اند.

شرکت سپرده گذاری

در مورد ثبت اعتراض و پیگیری فرایند فروش سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی شماره 1569 را اعلام نموده است.

ثبت اعتراض در وزارت اقتصاد

وزیر اقتصاد نیز از فروشندگان سهام عدالت خواسته است که چنانچه با تاخیر غیرمعمول در واریز مبلغ حاصل از فروش سهام عدالتشان روبرو شده اند، مشکل خود را با راه های ارتباطی این وزارتخانه مطرح کنند.

سهامداران پس از طرح مشکل خود در پورتال این وزارتخانه، برای مطلعی از نتیجه درخواست مطروحه در پورتال این وزارتخانه، با شماره تلفن 33967300 (021) تماس حاصل کنند.

سهامداران برای آغاز ابتدا باید فرم ثبت اعتراض را در سامانه https://form.mefa.ir/ ثبت کنند.

بانک سپه

بزرگ ثابت، مدیر عامل کارگزاری بانک سپه گفت: مشتریان می تواند درخواست فروش سهامشان را به وسیله یک سامانه و چند شماره تماس پیگیری کند.

به گفته وی، سهامداران می توانند به سامانه www.sepahbourse.com مراجعه کنند و یا با شماره 58329 (021) تماس بگیرند و مشکل خود را پیگیری کنند. اما این شماره تماس پنح رقمی در بعضی از شهرستان ها در دسترس نیست و علت آن براساس گفته بزرگ ثابت در مخابرات است که از ابتدای شهریور ماه رفع می گردد.

سهامداران همچنین می توانند به وسیله شماره های 88556426 (021) و 88726057 (021) مسائل خود را پیگیری کنند.

بانک ملی

مشتریان بانک ملی نیز می توانند از دو طریق سفارش فروش خود را پیگیری کنند، این سهامداران می توانند با شماره های 84358 و 84358 (021) تماس بگیرند که طبق گفته مدیر عامل کارگزاری بانک ملی به علت زیاد بودن تماس ها، ممکن است برقراری ارتباط با تاخیر انجام گردد.

وی همچنین گفت که سهامداران می توانند به وسیله سامانه وارد پرتفوی سهام عدالت خود در کارگزاری شوند و فرایند فروش سهامشان به صورت کامل مشاهده کنند.

مشتریان این بانک می توانند به وسیله لینک https://bmiboursese.etadbir.com/ فرایند فروش و واریز پول سهام خود را ببینند.

کارگزاری مطلع

سهامدارانی که به وسیله کارگزاری مطلع درخواست فروش سهام خود را ثبت نموده اند و قصد پیگیری سهامشان را دارند با شماره 91004004 (021) تماس بگیرند یا اعتراض خود را به آدرس ایمیل CRM@AGAH.COM ارسال کنند.

کارگزاری مفید

برای پیگیری فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید نیز دو راه ارتباطی در نظر گرفته شده است.

مشتریان این کارگزاری می توانند درخواست پیگیری فروش سهامشان را به آدرس 8700@emofid.com ارسال کنند یا با شماره های 8700 (021) و 91008700 (021) تماس بگیرند.

کارگزاری اقتصاد بیدار

مشتریان کارگزاری اقتصادبیدار نیز با ورود با سامانه کارگزاری به آدرس https://edalat.ebb.ir/ فرایند فروش سهامشان را در بخش شرایط سفارشات مشاهده کنند و همچنین در بخش تبادل نظر آنلاین مسائل و درخواست خود را بنویسند تا از طرف کارمندان کارگزاری به آنها پاسخ داده گردد.

کارگزاری کیان

براساس اطلاعات به دست آمده از کارگزاری کیان، سهامدارانی که برای فروش سهامشان به وسیله این کارگزاری اقدام نموده اند برای پیگیری سفارش فروش خود می توانند با شماره 47180595 (021) تماس بگیرند یا درخواست خود به ایمیل این کارگزاری به آدرس edalat@kian.trade ارسال کنند.

همچنین می توانند شرایط پرتفوی سهامشان را با ورود به آدرس https://se.kian.trade/ مشاهده کنند.

بانک ملت

به گفته مدیر عامل کارگزاری بانک ملت شماره تماس 42116000 (021) واحد پاسخگویی کارگزاری است که سهامداران می توانند درخواست فروش سهامشان را از این طریق پیگیری کنند.

همچنین سهامداران می توانند به وسیله ورود به پرتفوی سهامشان در سامانه کارگزاری بانک ملت فرایند فروش سهامشان را مشاهده کنند یا فرم درخواست پیگیری را در سامانه به آدرس https://mellatbroker.ir/contact پر کنند.

بانک آینده

در کارگزاری بانک آینده نیز به گفته مدیر عامل آن دو روش پیگیری درخواست فروش سهام به تناسب دو روش ثبت درخواست وجود دارد.

کسانی که برای فروش سهام عدالت به وسیله بانک اقدام نموده اند برای پیگیری درخواست خود می توانند با با شماره 42764000 (021) تماس بگیرند.

سهامدارانی هم که به وسیله سامانه معاملات سهام عدالت کارگزاری ثبت درخواست نموده اند، به وسیله ورود مجدد به این سامانه به آدرس https://se-tat.rayanbroker.ir/ می توانند مرحله به مرحله انجام درخواست فروش خود را مشاهده کنند.

بانک تجارت

مدیر عامل کارگزاری بانک تجارت نیز گفت: سهامداران می توانند با شماره های 206-24853200 (021) و 608-24853602 (021) تماس بگیرند و مشکل خود را مطرح کنند.

این لیست در حال تکمیل شدن است و به محض یافتن اطلاعات راه های ثبت اعتراض و پیگیری فروش سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری های مختلف لینک های ارتباطی یا شماره های تماس آنها درج می گردد.

همچنین می توانید آخرین اخبار درباره سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت وبلاگ نازنین بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "راه های ثبت اعتراض به فروش سهام عدالت ، برای هر بانک یا کارگزاری به کجا مراجعه کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه های ثبت اعتراض به فروش سهام عدالت ، برای هر بانک یا کارگزاری به کجا مراجعه کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید