مومنی: بار فنی ماشین سازی پس از حضور اخباری بالا رفته است، بازیکنان ما باید به خودباوری برسند

به گزارش وبلاگ نازنین، بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی معتقد است که پس از تغییرات کادرفنی شکل بازی این تیم تغییر نموده است و فوتبال خوبی انجام می دهند.

مومنی: بار فنی ماشین سازی پس از حضور اخباری بالا رفته است، بازیکنان ما باید به خودباوری برسند

مهدی مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نازنین، در مورد ملاقات ماشین سازی و سپاهان که به تساوی 3-3 انجامید، بیان کرد: مقابل تیمی بازی کردیم که مدعی قهرمانی است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. تیم ما بازیکنان جوان و کم تجربه ای دارد و بازی سختی مقابل آنها داشتیم. در نیمه اول نتوانستیم برنامه های کادرفنی را در زمین پیاده کنیم ولی در نیمه دوم به هدفمان رسیدیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول سپاهان روی اشتباهات ما به گل دست یافت. بین دو نیمه در رختکن کادرفنی تیم ما اعتقاد داشت که بازی را می بریم و نیمه دوم را با انگیزه و طوفانی آغاز کردیم. توانستیم 2 گل بزنیم و بازی را به تساوی بکشیم و البته می توانستیم برنده هم شویم. بازیکنان ما باید به خودباوری برسند که می توانیم چه در خانه و خارج از خانه مسابقات را ببریم.

بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی گفت: با تغییراتی که در کادرفنی داشتیم بار فنی تیم مان بالا رفته است. آقای سعید اخباری بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی تقویت نموده و تمرینات خوبی در این مدت انجام دادیم. شکل بازی ماشین سازی از هفته ششم به بعد بهتر شده و فوتبال خوبی بازی می کنیم. سرمربی ما جوان است و باید به او زمان دهیم تا بتواند نتیجه بگیرد.

مومنی درباره تغییر پستش در بازی های گذشته ماشین سازی گفت: چند هفته ای است که در دفاع راست به میدان می روم. امیدوارم بتوانم خوب بازی و به تیمم یاری کنم. روز آدینه ملاقات سختی مقابل مس رفسنجان داریم. کادرفنی، مس رفسنجان را بررسی نموده و امیدوارم با تمریناتی که در این چند روز انجام می دهیم با دست پر از رفسنجان برگردیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ نازنین بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مومنی: بار فنی ماشین سازی پس از حضور اخباری بالا رفته است، بازیکنان ما باید به خودباوری برسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مومنی: بار فنی ماشین سازی پس از حضور اخباری بالا رفته است، بازیکنان ما باید به خودباوری برسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید