یخچالی: عملکرد خوبی داشتیم، بحرین حریف ساده ای نبود

به گزارش وبلاگ نازنین، بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: بسکتبال بحرین سرمایه گذاری زیادی انجام داده و از بازیکنان خارجی و مربی آمریکا استفاده می نماید که تیم آنها را به یکی از تیم های در حال رشد تبدیل نموده است.

یخچالی: عملکرد خوبی داشتیم، بحرین حریف ساده ای نبود

به گزارش وبلاگ نازنین، بهنام یخچالی، گارد تیم ملی بسکتبال ایران در خصوص پیروزی 82 بر 66 تیم ایران مقابل بحرین در مسابقات انتخابی جام جهانی 2023 گفت: من به علت حضور در لیگ قهرمانان اروپا، دیرتر به تیم اضافه شدم و تمرینات کم تری با بازیکنان دیگر انجام دادم، اما خوشبختانه عملکرد جمعی، خوب بود و توانستیم بازی نخست انتخابی جام جهانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. به نظرم عملکرد تیم قابل قبول بود.

گارد تیم ملی بسکتبال ایران درباره تیم ملی بسکتبال بحرین گفت: آنها تیم خوبی هستند و نمی توانیم بگوییم که بازی راحتی برابر آن ها داشتیم چون حریف ساده ای نبودند. آن ها سرمایه گذاری زیادی انجام داده اند و از بازیکنان خارجی و مربی آمریکا استفاده می نمایند که تیم آنها را به یکی از تیم های در حال رشد تبدیل می نماید. به نظرم در مجموع برای بازی اول عملکرد خوبی داشتیم و این برد حاصل کوشش بازیکنان بود.

یخچالی درباره بازی برگشت دو تیم در منامه توضیح داد: در آنجا بازی سخت تر است چون آنها میزبان هستند و شرایط میزبانی روی عملکرد تیم ها تاثیر گذار است. ضمن اینکه در بازی با تیم های عربی شرایط داوری نیز تا حدودی به نفع آنهاست که همین موضوع کار را سخت می نماید. البته ما با تمام توان مقابل آن ها قرار می گیریم تا نتیجه مناسبی را کسب کنیم.

لژیونر تیم ملی بسکتبال ایران، در خصوص ضعف تیم بحرین در زیر سبد گفت: آنها بازیکنانی دارند که در بازی برگشت به تیمشان اضافه خواهد شد. بعلاوه بازیکن آمریکایی هم دارند که با اضافه شدن به ترکیب، تیم بحرین را تقویت خواهد نمود. باید در بازی برگشت بهتر بازی کنیم و نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یخچالی: عملکرد خوبی داشتیم، بحرین حریف ساده ای نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخچالی: عملکرد خوبی داشتیم، بحرین حریف ساده ای نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید