تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ نازنین، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی استان اطلاع داد.

تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ نازنین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی، احمد حمزه زاده روز سه شنبه 17 تیرماه 99 با محمد حسن پاشا رئیس پلیس امنیت عمومی و مرتضی قربانی رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان ملاقات و گفت و گو کرد.

حمزه زاده محور مسائل مطرح شده در این جلسه را در راستای تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز مطرح نمود و گفت: در این جلسه سازوکارها و نحوه برخورد مؤثر با تورهایی که به صورت غیرمجاز اقدام به برگزاری سفرهای یک روزه و چندروزه می نمایند، مورد آنالیز نهاده شد.

او بر تشدید برخورد با افراد متخلف تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه فعالیت تورهای غیرمجاز در فرایند فعالیت تورهای قانونی که تحت نظارت آژانس های مسافرتی هستند نیز تأثیر منفی گذاشته است، لذا بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، با هماهنگ پلیس امنیت عمومی استان برخورد با تورهای خاطی تشدید خواهد یافت.

حمزه زاده در انتها اظهار داشت: با توجه به اینکه میراث فرهنگی استان متولی اصلی صدور مجوز برگزاری تورهای گردشگری است، لذا سایر دستگاه ها از صدور هرگونه مجوز موازی در این راستا خودداری نمایند.

منبع: میراث آریا

به "تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید