خبرنگاران ترافیک خودروها در خروجی مشهد پرحجم شد

به گزارش وبلاگ نازنین، مشهد- خبرنگاران- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ترافیک خودرویی در خروجی های مشهد از امروز ششم شهریور ماه در آستانه تعطیلات پیش رو، پرحجم شده است.

خبرنگاران ترافیک خودروها در خروجی مشهد پرحجم شد

سرهنگ هادی امیدوار ظهر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ نازنین اضافه نمود: این ترافیک از سمت مشهد به سمت سایر شهرستانهای استان است.

وی ادامه داد: در ورودی و خروجی های استان ترافیک عادی است و ترافیک موجود تا کنون درون استانی است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: از عصر دیروز پنجم شهریور ماه نیروهای مجهز پلیس راه در مسیرهای جاده ای استان در حالت آماده باش هستند.

وی اضافه نمود: بر این اساس با حضور عوامل پلیس راه شرایط ترافیکی و رفت و آمد خودروها در سطح تمامی جاده های خراسان رضوی تحت نظارت و پایش دائمی قرار گرفته است.

سرهنگ امیدوار گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک جاده ای در محورهای ارتباط زمینی خراسان ضوی طرحهای محدودیت حرکت برای وسایل نقلیه سنگین در مسیرهای جاده های اصلی و بزرگراهی استان به اجرا گذاشته می گردد.

استان 118 هزار و 851 کیلومترمربعی (معادل 11 میلیون و 740 هزار و 659 هکتار) خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 422 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومترش راه روستایی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترافیک خودروها در خروجی مشهد پرحجم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترافیک خودروها در خروجی مشهد پرحجم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید