خبرنگاران جمع آوری هفت هزار تن ضایعات از مخزن تعدیل سیلاب صالح آباد شهرری

به گزارش وبلاگ نازنین، شهرری - خبرنگاران - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 (شهرری) گفت: فرایند بارگیری ضایعات از مخزن 600 هزار مترمکعبی تعدیل سیلاب صالح آباد شهرری و جمع آوری هفت هزار تن لجن و زباله از این مخزن شروع شده است.

خبرنگاران جمع آوری هفت هزار تن ضایعات از مخزن تعدیل سیلاب صالح آباد شهرری

رضا معلم روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ نازنین اضافه کرد: با توجه به اینکه بخش عمده آبهای سطحی مناطق جنوبی شهر تهران به این منطقه راهنمایی می گردد در سرانجام فصل بارندگی و شروع فصل گرما، عملیات جمع آوری ضایعات از مخزن 600 هزار مترمکعبی صالح آباد شروع شده است.

این مسئول گفت: پیش بینی می گردد تا سرانجام عملیات اجرایی 700 کامیون 10 تنی معادل هفت هزار تن ضایعات بارگیری و به مراکز تخلیه منتقل گردد.

معلم گفت: در راستای اجرای فرایند جمع آوری ضایعات در حال حاضر ماشین آلات سنگین از نوع لودر، بابکت و بیل مکانیکی مشغول فعالیت هستند.

وی نقش پاکسازی های مستمر مخزن صالح آباد در مدیریت آب گرفتگی و آب ماندگی های احتمالی را تاثیرگذار خواند و گفت: لایروبی و تخلیه ضایعات از مخزن صالح آباد به صورت مستمر در برنامه کاری این منطقه قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 تهران (شهرری) یادآور شد: نیازمند فرهنگ سازی مبنی بر عدم ریختن زباله و ضایعات در راستا نهرها، رودخانه ها و مسیل ها هستیم تا احتمال هرگونه خطر برطرف گردد و به تبع آن هزینه تحمیلی آن کاهش یابد.

شهرداری منطقه 20 تهران (شهرری) با 20 محله و هفت ناحیه شهری یه شهفرایندان خدمات رسانی می نماید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جمع آوری هفت هزار تن ضایعات از مخزن تعدیل سیلاب صالح آباد شهرری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جمع آوری هفت هزار تن ضایعات از مخزن تعدیل سیلاب صالح آباد شهرری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید