خبر خوش رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برای جاماندگان سهام عدالت

به گزارش وبلاگ نازنین، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برای موضوع ساماندهی سهام عدالت یکشنبه در کمیسیون اقتصادی با اولویت جاماندگان سهام عدالت وارد دستور می شویم.

خبر خوش رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برای جاماندگان سهام عدالت

به گزارش وبلاگ نازنین به نقل از فارس ، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد : طرح ساماندهی سهام عدالت یکشنبه این هفته با توجه به اینکه جزو اولین طرح های اعلام وصول شده بوده در دستور کار کمیسیون اقتصادی واقع شده است.

وی افزود: برای موضوع ساماندهی سهام عدالت یکشنبه هفته با موضوع جاماندگان سهام عدالت وارد دستور می شویم و تلاش داریم بتوانیم با حضور دستگاه های اجرایی و کارشناسان مربوط در این حوزه این مسئله را نهایی کنیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه مطرح نمود: در تلاشیم ظرف یکی دو هفته آینده هرچه سریع تر متن نهایی مصوبه کمیسیون اقتصادی درباره طرح ساماندهی سهام عدالت را پس از تایید همکارانمان در کمیسیون، به صحن علنی ارائه کنیم.

پورابراهیمی بر همین اساس افزود: یکشنبه این هفته وارد دستور می شویم و در فصل های مربوط به آن درباره جاماندگان سهام عدالت در کشور که چند میلیون نفر را شامل می شود تصمیم گیری می کنیم؛ همچنین بخش دوم هم شامل اصلاح بخشی از آیین نامه اجرایی دولت در خصوص نحوه مدیریت سهام عدالت است که به صورت جداگانه آن را نهایی می کنیم.

وی در در سرانجام با بیان اینکه خبرهای خوبی برای مردم و جاماندگان سهام عدالت داریم، مطرح نمود که فکر می کنم ظرف یکی دو هفته آینده هر چه سریعتر بتوانیم گزارش نهایی را پس از تایید همکاران مان در کمیسیون اقتصادی مصوبه را به صحن علنی مجلس ارسال کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "خبر خوش رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برای جاماندگان سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برای جاماندگان سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید