شهرخودرو از پرسپولیس شکایت می نماید، پنجره سرخ ها غیرقانونی باز شد؟

به گزارش وبلاگ نازنین، قائم مقام باشگاه شهرخودرو می گوید این باشگاه به زودی بابت طلب از پرسپولیس در بحث رضایت نامه یحیی گل محمدی به فیفا شکایت خواهد نمود.

شهرخودرو از پرسپولیس شکایت می نماید، پنجره سرخ ها غیرقانونی باز شد؟

به گزارش وبلاگ نازنین، باشگاه شهرخودرو بیان کرد که به زودی از پرسپولیس به فیفا شکایت خواهد نمود. اسماعیل حیدرپور، قائم مقام باشگاه شهرخودرو در این خصوص اظهار کرد: درویش، مدیرعامل پرسپولیس مبلغی را چند وقت پیش به ما داد و قرار شد باقی آن را نیز به زودی پرداخت کند اما خبری نشد و ما هم مجبور به شکایت به فیفا هستیم. ما هیچ توافق نامه ای با پرسپولیس امضا نکردیم و اصلا نمی دانیم چگونه پنجره این تیم بدون رضایت ما باز شده است. فدراسیون فوتبال و دبیر کل جواب های نامشخصی به ما می دهند و برای پیگیری به سراغ فیفا می رویم.

باشگاه شهرخودرو برای انتقال یحیی گل محمدی به پرسپولیس، قراردادی را با این تیم امضا کرد اما سرخ های تهرانی در پرداخت پول رضایت نامه گل محمدی کوتاهی کردند و همین امر سبب شد که برای جلب رضایت باشگاه مشهدی، دیرکردی برای هر روز تاخیر در پرداخت این پول به باشگاه شهرخودرو داده گردد. پرسپولیسی ها هنوز مبلغ زیادی از این دیرکرد را به شهرخودرو نداده اند و همین امر موجب شده که باشگاه مشهدی در پی شکایت از پرسپولیس به فیفا باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهرخودرو از پرسپولیس شکایت می نماید، پنجره سرخ ها غیرقانونی باز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرخودرو از پرسپولیس شکایت می نماید، پنجره سرخ ها غیرقانونی باز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید