ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان

به گزارش وبلاگ نازنین، تهران (پانا) - چند روزی است که کلیپی از دستگیری یک دختر جوان توسط مردی در یکی از خیابان های شهر برازجان از توابع شهرستان دشتستان واقع در استان بوشهر در فضای مجازی باز نشر می گردد.

ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در این باره مطرح کرد: متاسفانه فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده است، در حالی که پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته است.

سرهنگ آراوند در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی مبنی بر دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس گفت: مرد میانسالی که اقدام به دستگیری خانم جوان کرده، شاکی خصوصی وی بوده که پس از صدور حکم جلب سیار از سوی مقام قضائی، به دلیل عدم آگاهی با قوانین شخصا و بدون هماهنگی با پلیس، اقدام به دستگیری این خانم کرده است.

وی اضافه نمود: این مرد جوان به دلیل رفتار نامناسب و خلاف شرع، توسط پلیس دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده به همراه خانم جوان در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ آراوند ادامه داد: متاسفانه فیلمی توسط افرادی در فضای مجازی منتشر و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده است، در حالی که پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته و با چنین اتفاقاتی برخورد قانونی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید