مظاهری: امیدوارم مدیران تراکتور حاشیه ایجاد نکنند

به گزارش وبلاگ نازنین، دروازه بان جدید استقلال پس از عقد قرارداد با این تیم در حساب کاربری اینستاگرامش نوشت: امیدوارم مسوولان باشگاه تراکتور با اتخاذ تصمیمات درست و به جا، باعث ایجاد حاشیه و کدورت خاطر برای طرفداران نشود.

مظاهری: امیدوارم مدیران تراکتور حاشیه ایجاد نکنند

به گزارش وبلاگ نازنین ،مظاهری پس از عقد قراردادش پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد: سلام خدمت تمام طرفداران پرشور تراکتور؛ به مدت یک فصل مهمان شما بودم و جز ابراز محبت ومهمان نوازی چیز دیگری حس نکردم.در طول بازی های فصل تشویق های شما موجب تقویت روحیه و افزایش انگیزه من در حفاظت از دروازه تراکتور بوده است. هر چند بنا به دلایلی که مطمئنا بحث اقتصادی نبوده، طبق رسم فوتبال از پیش شما رفتم، خاطره خوش تشویق های شما تا انتها عمرم در گوش و ذهن من خواهد بود. من به عنوان گلر سابق تراکتور از همه شما تشکر می کنم و مطمئن باشید بین من و شما رابطه صمیمانه و محبت آمیز دو طرفه پایدار خواهد ماند. از همه مردم آذربایجان هم بابت میزبانی و مهمان نوازی شان تشکر می کنم.به امید اینکه باشگاه تراکتور با کسب موفقیت بتواند دل شما طرفداران پر شور و با محبت را شاد نماید. همچنین امیدوارم مسوولان محترم باشگاه تراکتور با تصمیمات درست و بجا باعث ایجاد حاشیه و کدورت خاطر برای شما طرفداران محترم نشوند.

روزگذشته مسئول حقوقی باشگاه تراکتور گفت در صورت عقد قرارداد با مظاهری این بازیکن 3 تا 6 ماه محروم خواهد شد.باید درروز های آینده منتظر دعوایی حقوقی این دوباشگاه باشیم .

  • رسمی | مظاهری به استقلال پیوست
منبع: همشهری آنلاین

به "مظاهری: امیدوارم مدیران تراکتور حاشیه ایجاد نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: امیدوارم مدیران تراکتور حاشیه ایجاد نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید