هوای تهران، ناسالم برای همه

به گزارش وبلاگ نازنین، با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (24 آذرماه) با انباشت آلاینده ها، وارونگی و سکون جو و تداوم شرایط پایدار، در بیشتر منطقه ها کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

هوای تهران، ناسالم برای همه

به گزارش ایسنا، بنابر پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (24 آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از تداوم شرایط پایدار همراه با وارونگی و سکون جو همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی است. در طول روز شرایط مساعد برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی می ماند.

عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت چهارشنبه (24 آذرماه) همراه با ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت و تجمع ذرات معلق و به تبع آن شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها خواهد شد.

با حاکمیت پایداری جوی و انباشت آلاینده ها تا صبح روز پنجشنبه (25 آذر ماه) و افزایش ترافیک صبحگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پیش بینی می شود.

حاکمیت جو آرام و پایدار در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند همچنین با عدم وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه و افزایش تردد خودروها، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها دور از انتظار نخواهد بود.

آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 148 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 154 و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها است.

منبع: فرارو

به "هوای تهران، ناسالم برای همه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران، ناسالم برای همه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید