95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است

به گزارش وبلاگ نازنین، مدیر اعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: نرخ کارمزد تسهیلات این بانک بین صفر تا چهاردرصد است که بیش از 95درصد تسهیلات با نرخ کارمزد دو درصد پرداخت می گردد.

95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ نازنین به نقل از بانک قرض الحسنه رسالت؛ عزیزاله ایزدی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در بانک قرض الحسنه رسالت اضافه نمود: در شش ماهه نخست امسال بیش از 400هزار فقره تسهیلات پرداخت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 40درصد افزایش داشته ایم.

به گفته وی از ابتدای امسال تا به امروز 98درصد تسهیلات این بانک به صورت غیرحضوری به مشتریان پرداخت شده است.

ایزدی به شرایط دریافت تسهیلات در بانک قرض الحسنه رسالت اشاره نمود و گفت: بانک بر اساس عملکرد اعتباری متقاضی در بانک؛ توان اعتباردهی بانک و نتیجه اعتبارسنجی متقاضی در سامانه مرآت به مشتریان تسهیلات پرداخت می نماید.

مدیر اعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت اضافه نمود: متقاضیان دریافت تسهیلات در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه جاری یا پس انداز در این بانک می توانند برای افتتاح حساب به سایت بانک به آدرس www.rqbank.ir مراجعه نمایند. همچنین بعداز افتتاح حساب برای فرایند اعتبارسنجی نسبت به ثبت نام در سامانه مرآت اقدام و پس از تکمیل پرونده اعتبارسنجی و اخذ نتیجه در اینترنت بانک درخواست تسهیلات خود را ثبت نمایند.

ایزدی یادآورشد: متقاضیان می توانند جهت اطلاع از میزان برآورد تسهیلات خود به پیشخوان مجازی رسالت مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید