آپدیت بعدی Control بازی را آسان می کند

به گزارش وبلاگ نازنین، آخرین بسته الحاقی بازی Control قرار است تا دو هفته دیگر عرضه شود. در کنار این بسته الحاقی، آپدیتی رایگان هم برای بازی منتشر خواهد شد. این آپدیت قرار است درجه سختی جدیدی را در راستای ساده تر کردن یا بهتر است بگوییم تنظیم میزان سختی بازی، به کنترل اضافه کند.

آپدیت بعدی Control بازی را آسان می کند

درجه سختی جدید بازی، تنها قابلیت آپدیت جدید کنترل نخواهد بود. در واقع سازندگان بازی تلاش کرده اند تا در این آپدیت، بالانس بازی را نسبت به گذشته بهتر کنند. با اینکه اعتقاد چندانی به تغییر بالانس بازی نداریم و به نظرمان حالت اولیه بازی هم تجربه بسیار خوبی را رقم زده بود، اما نمی توانیم این موضوع را هم انکار کنیم که فاصله بین چک پوینت های بازی، در مقایسه با دیگر بازی های امروزی بسیار زیاد است.

آپدیت جدید کنترل، چک پوینت های جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد. رمدی گفته است که چک پوینت های کاملا تازه ای به برخی از مراحل سخت بازی و قبل از غول آخرها اضافه خواهند شد. برخی دیگر از مراحل بازی هم تعدادی چک پوینت نرم دریافت کرده اند. به نظر می رسد نقطه دقیق این چک پوینت ها چندان تعیین نیستند و قرار است به کمک بازی کننده هایی بیایند که پیشرفت برای شان سخت شده است.

تغییرات چک پوینت ها به طور کلی در بازی اعمال خواهد شد و وابسته به درجه سختی خاصی نیست.

با این حال، درجه سختی جدید بازی، حالت متفاوتی برای تجربه کنترل است. این درجه سختی، در واقع بیشتر شبیه به قابلیت هایی است تا به افراد در شخصی سازی تجربه بازی خود کمک کنند. به همین دلیل هم درجه سختی جدید کنترل Assist Mode نام گرفته است.

در حالت Assist Mode می توان بخش های مختلفی از بازی را تنظیم کرد. برای مثال می توان میزان صدمه ای که وارد یا دریافت می کنید را شخصی سازی کنید، یا سرعت پر کردن سلاح ها را بالا و پایین ببرید. حتی این گزینه وجود دارد که به طور کلی امکان مردن را از بازی حذف کنید.

در قالب این آپدیت جدید همچنین تعداد اشیایی که شخصیت اصلی بازی می تواند از روی زمین بلند و هم زمان پرتاب کند، به سه عدد افزایش پیدا خواهد کرد.

بازی Control در حال حاضر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه شده است. نسخه ای هم از بازی برای عرضه در خاتمه سال روی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است.

بسته الحاقی جدید Control به نام AWE تا دو هفته دیگر عرضه خواهد شد و شخصیت محبوب آلن ویک را به کنترل خواهد آورد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "آپدیت بعدی Control بازی را آسان می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت بعدی Control بازی را آسان می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید