احداث 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن در اراضی منطقه ها آزاد

به گزارش وبلاگ نازنین، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: برای ساخت 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن، تفاهم نامه ای با منطقه ها آزاد امضا شد.

احداث 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن در اراضی منطقه ها آزاد

به گزارش گروه مالی وبلاگ نازنین، محمود محمودزاده با اشاره به اینکه دولت اجرای نهضت ملی مسکن را در منطقه ها آزاد پیگیری خواهد نمود اضافه کرد: اجرای این تفاهم نامه در زمان بندی مقرر، پیگیری می گردد.

وی درباره تأمین اراضی در منطقه ها آزاد برای اجرای نهضت ملی مسکن، اضافه کرد: بعضی از شهر های کشور در محدوده جغرافیایی منطقه ها آزاد واقع شده اند که احتیاج به مسکن در آن ها وجود دارد، اما مدیریت اراضی منطقه ها آزاد، زیر نظر سازمان منطقه آزاد است، به همین منظور نیز تفاهم نامه ای با منطقه ها آزاد برای احداث 50 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به امضا رسیده است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه بعضی از ساکنان محدوده جغرافیایی منطقه ها آزاد احتیاج به حمایت حوزه مسکن دارند، گفت: طبق آمار ها بخشی از تفاهم نامه با منطقه ها آزاد در منطقه ماکوی آذربایجان غربی در حال احداث است.

محمودزاده اضافه کرد: شهر های مهمی همانند آبادان، خرمشهر، کیش، قشم و … داریم که در منطقه ها آزاد واقع شده اند و ساکنان آن منطقه ها نیز توقع دارند تا دولت بخشی از طرح نهضت ملی مسکن را در آن منطقه ها اجرایی و عملیاتی کند که توقع به جایی است.

وی ابراز امیدواری کرد: وزارت راه و شهرسازی در همکاری با دبیرخانه منطقه ها آزاد، پروژه هایی را برای افراد واجد شرایط در منطقه ها آزاد بر اساس اجرای نهضت ملی مسکن برنامه ریزی و اجرایی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "احداث 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن در اراضی منطقه ها آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن در اراضی منطقه ها آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید