زیدان: اتلتیکو می تواند لالیگا را فتح کند

به گزارش وبلاگ نازنین، سرمربی رئال مادرید معتقد است اتلتیکو با توجه به عملکردی که داشته است می تواند فاتح لالیگا شود.

زیدان: اتلتیکو می تواند لالیگا را فتح کند

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته سیزدهم لالیگا به مصاف اتلتیکومادرید می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: نکته مثبت این است که در لیگ قهرمانان نمایش خوبی داشتیم. خود را به خوبی برای این دیدار آماده کرده ایم. بازی بزرگی است. داربی است و می خواهیم خوب بازی کنیم. بازیکنان همیشه می خواهند در چنین بازی هایی به میدان بروند.

سرمربی فرانسوی داربی مادرید را یک فینال دیگر دانست و اضافه نمود: در اینجا فقط فینال ها وجود دارند. فرصت دیگری است تا نشان دهیم که یک تیم هستیم. می خواهیم مانند چند روز پیش دوباره بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

سرمربی رئال مادرید درباره شانس قهرمانی اتلتیکو در لالیگا اظهار کرد: آن ها می توانند فاتح این جام شوند و آن را نشان داده اند. در زمین خوب کار می کنند و پیروز می شوند. اکنون صدرنشین هستند و ما باید کار همیشگی مان را انجام دهیم. حریفی است که می شناسیم و سرمربی بزرگی دارد.

زیدان درباره استفاده از بازیکنان جوان در داربی گفت: بستگی به شرایط دارد. خیلی از بازیکنان می توانند بازی کنند مانند گذشته. آن ها باید آماده باشند. ما تیم گسترده ای داریم.

سرمربی رئال مادرید دوباره به اتلتیکو اشاره کرد و گفت: تیم دیگو سیمئونه خیلی خوب می جنگد. انتظار چنین چیزی را دارم. ما هم برنامه خودمان را داریم و آن را به اجرا در خواهیم آورد.

سرمربی فرانسوی درباره پیشرفت مارکوس یورنته در اتلتیکو اظهار کرد: من را شگفت زده نکرده است. اکنون به شکل متفاوتی بازی می کند، اما می دانستم که مارکوس توانایی های زیادی دارد و برایش خوشحالم.

زیدان در ادامه به شرایط کارواخال و والورده اشاره کرد و گفت: شنبه با ما خواهند بود. با تیم خیلی خوب تمرین کردند و ما را همراهی خواهند کرد.

سرمربی رئال مادرید درباره احتمال شکست و فاصله دریافت از صدر جدول اظهار کرد: بازی سختی خواهد بود. دیداری برای لذت بردن و با تمام وجود بازی کردن خواهد بود که به نتیجه توجهی نمی شود. بازیکنانی در میدان حضور دارند که توانایی انجام کار های فوق العاده دارند.

منبع: عصر ایران

به "زیدان: اتلتیکو می تواند لالیگا را فتح کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: اتلتیکو می تواند لالیگا را فتح کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید