شوکه می شوید ، فیلم فریبا نادری بی فیلتر آرایش تو لایو

به گزارش وبلاگ نازنین، خبرنگاران : فریبا نادری در لایو اینستاگرام بدون هیچ فیلتر و آرایشی چهره واقعی خود را نشان داد.

شوکه می شوید ، فیلم فریبا نادری بی فیلتر آرایش تو لایو

فریبا نادری بازیگر توانای کشورمان است. بیشتر در نقش های منفی شاهد بازی فریبا نادری هستیم اما برعکس نقش های در جهانی حقیقی فریبا نادری قلبی مهربان دارد. فریبا نادری یک لایو اینستاگرامی با فیلتر گذاشته بود که وقتی فالورهایش خواستند فیلتر را بردارد فریبا نادری خیلی راحت به خواسته آنها عمل کرد.

فریبا نادری در ستایش

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون که با حضور در سریال ستایش معروف شد از بازیگران فعال در اینستاگرام است.

فریبا نادری که همواره نقش های خنثی و معمولی داشت تا اینکه در سریال پربیننده ستایش بازی کرد. او در این مجموعه نقشش آنقدر منفی بود که همین موضوع باعث شد تا مردم از این بازیگر بدشان بیاید و حتی به گفته خود وقتی او را در خیابان می دیدند فحش و ناسزا هم بارش می کردند!

فریبا نادری و حضور در شام ایرانی

فریبا نادری بازیگری بی حاشیه بود تا اینکه در برنامه شام ایرانی از خونه لوکسش رونمایی کرد. وی تا به امروز دو ازدواج داشته است و شوهر دومش بسیار ثروتمند نیز می باشد. خانم بازیگر علاقه زیادی به عکس گرفتن از نوع سلفی دارد و بیشتر تصاویرش در اینستاگرام از نمای بسیار نزیک است.

اینبار اما فریبا خانم نادری به سراغ لایو اینستاگرامی رفت و در وسط لایو به درخواست فالوورهایش فیلتر اینستاگرام را برداشت تا مردم فریبا خانم را بدون فیلتر و آرایش و در واقع همان طور که هست ببینند.

فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی کند و می گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع اقتصادی مردم و نداشتن مشتری گله می کرد !

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال 63 در شهر تهران به جهان آمد او در سن 19 سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به جهانی سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش معروف در سینما تلویزیون مطرح گشت.

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی 27 سال بودند و مسعود رسام در سال 88 بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. وی پس از گذشت چند سال با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و در حال حاظر این زوج دختری به نام یارا نیز دارند.

منبع : شایا نیوز

منبع: رکنا

به "شوکه می شوید ، فیلم فریبا نادری بی فیلتر آرایش تو لایو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوکه می شوید ، فیلم فریبا نادری بی فیلتر آرایش تو لایو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید