نشانه هایی از پیشرفت چشم گیر بزرگترین بانک بورسی کشور

به گزارش وبلاگ نازنین، بانک تجارت از افزایش بیش از 37 درصدی جذب سپرده های ریالی در مقطع سرانجام آذرماه امسال نسبت به سرانجام اسفندماه سال 1398 اطلاع داد.

نشانه هایی از پیشرفت چشم گیر بزرگترین بانک بورسی کشور

به گزارش خبرگزاری وبلاگ نازنین ، بر اساس آمار عملکرد 9 ماهه این بانک در جذب سپرده و اعطای تسهیلات، بانک تجارت با تمرکز بر ارائه خدمات بهینه بانکی و اقتصادی پیروز شد در مجموع تمامی سپرده ها 37 درصد افزایش را رقم بزند.

در آنالیز جزئیات این آمار در شاخص سپرده های ریالی حساب جاری افزایش 51 درصدی را شاهد هستیم به این صورت که از 419 هزار میلیارد ریال در انتها اسفندماه سال گذشته به بیش از 632 هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

در این آمار حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت نزدیک به 66 درصد، سپرده ضمانتنامه 51درصد، پیش دریافت اعتبارات اسنادی داخلی 62درصد و سایر سپرده های دیداری و پس انداز نیز 41 درصد افزایش را در مقطع مذکور نشان می دهد.

بانک تجارت همراستا با بهبود سبد سپرده ای و افزایش شاخص های عملکردی فوق با وجود شرایط سخت حاصل از تحریم و شیوع کرنا، سعی نموده در سال جهش فراوری و با هدف اشتغالزایی، حمایت های گسترده ای را از صنایع گوناگون به عمل آورد.

به همین منظور تا انتها دی ماه امسال تعداد 41 هزار و 271 فقره تسهیلات جمعا به مبلغ بیش از 20 هزار و 557 میلیون ریال به متقاضیان کسب و کارهای آسیب دیده به ویژه صنعت حمل و نقل کشور توسط بانک تجارت اعطا شد که تاثیر مستقیم آن تثبیت اشتغال 91 هزار و 912 نفر در شرایط شیوع ویروس کرونا شد.

بانک تجارت همچنین به منظور حمایت از اقشار آسیب دیده در دوره شیوع ویروس کرونا تا انتها دی ماه سال 1399 تعداد بیست و پنج هزار و 825 فقره تسهیلات ودیعه مسکن جمعا به مبلغ چهار هزار و 963 میلیارد ریال به خانواده های مستاجر در استان های مختلف کشور اعطا کرد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "نشانه هایی از پیشرفت چشم گیر بزرگترین بانک بورسی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشانه هایی از پیشرفت چشم گیر بزرگترین بانک بورسی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید