ویدال: باید احساس کنم بازیکن مهمی هستم وگرنه از بارسلونا می روم، کونته می داند که می تواند به من اعتماد کند

به گزارش وبلاگ نازنین، هافبک شیلیایی تیم فوتبال بارسلونا به شیوه ای غیرمستقیم آمادگی خود را برای بازی در تیم آبی و مشکی پوش شهر میلان خاطرنشان کرد.

ویدال: باید احساس کنم بازیکن مهمی هستم وگرنه از بارسلونا می روم، کونته می داند که می تواند به من اعتماد کند

به گزارش وبلاگ نازنین، آرتورو ویدال اعتراف کرد ترجیح می دهد در تیمی بازی کند که در آن احساس کند بازیکن مهمی است و اگر قرار باشد در بارسلونا همچنان به ایفای نقش به عنوان یک بازیکن تعویضی ادامه دهد، به فکر پیوستن به تیمی دیگر خواهد افتاد.

ویدال 33 ساله که تابستان دو سال پیش با قراردادی 27 میلیون پوندی از بایرن مونیخ به بارسلونا پیوست و یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد، در گفت و گو با نشریه پریودیکوی اسپانیا، گفت: ما دو ماه دیگر باید بازی کنیم. من اینجا در بارسلونا خوشحالم و هم تیمی های فوق العاده ای هم دارم، اما می خواهم احساس کنم برای تیمم مهم هستم، وگرنه برای ادامه دادن دوران بازی ام دنبال تیم دیگری خواهم بود. من دوست دارم بازی کنم، نمی گویم باید در همه بازی ها حضور داشته باشم، اما دوست دارم در سخت ترین و مهمترین بازی هایی که در تعیین سرنوشت تیم تأثیرگذار هستند، حضور پیدا کنم.

ویدال درباره شایعه پیوستن اش به اینتر تحت راهنمایی آنتونیو کونته (سرمربی سابقش در یوونتوس) هم گفت: من و کونتو رابطه بسیار خوبی داریم. او می داند که من یک برنده ام و می تواند به من اعتماد کند. این دقیقاً همان چیزی است که در بارسلونا می خواهم. طرفداران بارسلونا و مردم طوری رفتار می نمایند که کاملاً احساس می کنم نزد آنها بازیکنی محبوب هستم.

با وجود مبهم بودن آینده اش، ویدال تأکید کرد که هنوز خودش را نسبت به یاری به بارسلونا برای دفاع از عنوان قهرمانی اش در لالیگا مسئول می داند.

وی تأکید کرد: ما در لالیگا صدرنشین هستیم و یک هدف تعیین هم پیش رو داریم که جز آن به چیزی دیگر فکر نمی کنیم. باید قهرمان لالیگا شویم، چون این برای مان خیلی مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویدال: باید احساس کنم بازیکن مهمی هستم وگرنه از بارسلونا می روم، کونته می داند که می تواند به من اعتماد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدال: باید احساس کنم بازیکن مهمی هستم وگرنه از بارسلونا می روم، کونته می داند که می تواند به من اعتماد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید