پاداش 10میلیون تومانی توانیر برای سوت زنان صنعت برق ، شناسایی مراکز غیر قانونی فراوری ارز دیجیتال

به گزارش وبلاگ نازنین، مدیرعامل شرکت توانیر گفت: به کسانی که در شناسایی مراکز غیر قانونی ارز دیجیتال یاری نمایند و گزارشی از وجود این مراکز بدهند، 10میلیون تومان پاداش در نظر گرفته شده است.

پاداش 10میلیون تومانی توانیر برای سوت زنان صنعت برق ، شناسایی مراکز غیر قانونی فراوری ارز دیجیتال

به گزارش وبلاگ نازنین از فارس، محمدحسن متولی زاده در مراسم افتتاح پروژه های صنعت برق در جمع وبلاگ نازنین با اعلام اینکه تا امروز 1100 مرکز غیرقانونی فراوری ارز دیجیتال در کشور شناسایی و تعطیل شده اند، گفت: به کسانی که در شناسایی این مراکز یاری نمایند و گزارشی از وجود مراکز غیرقانونی فراوری ارز دیجیتال بدهند، 10 میلیون تومان پاداش داده می گردد.

وی در مورد شرایط فراورینمایندگان ارز دیجیتال در کشور گفت: کسانی که در چارچوب قانون مراجعه و درخواست انشعاب قانونی نموده اند، با آنها بر اساس تعرفه های مناسبی که وزارت نیرو معین نموده و برای 4 ماه از سال بیشتر و برای 8 ماه از سال بسیار کمتر است، قراردادهایی منعقد شده و انشعاب برق به آنها واگذار شده است.

مدیرعامل توانیر در بیان نحوه برخورد با قانون گریزان حوزه ارز دیجیتال، ادامه داد: در حال حاضر به اندازه 400 مگاوات قرارداد قانونی با فراورینمایندگان ارز دیجیتال داریم اما برای آن دسته از فعالان این صنعت که قانون گریز هستند و نمی خواهند با انشعاب قانونی اقدام به فراوری ارز دیجیتال نمایند، با استفاده از اختیارات قانونی، اقدام به شناسایی و تعطیلی این مراکز می کنیم.

نقش مردم در جلوگیری از خاموشی تابستان

متولی زاده، همکاری مشترکان را شرط جلوگیری از بروز خاموشی ها در تابستان امسال دانست و گفت: در سال گذشته با 120 هزار مشترک با امضای توافق نامه هایی در جهت مدیریت مصرف برق همکاری داشتیم و امسال این تعداد به 250 هزار مشترک رسیده که با امضای توافق نامه همکاری، در جهت مدیریت مصرف برق مشارکت دارند.

وی، در ارتباط با کاهش مصرف برق در شرایط فعلی، اضافه نمود: در امسال در بعضی روزها تا 4000 مگاوات با همکاری مشترکان، مدیریت مصرف و کاهش پیک داشته ایم، این جابه جایی پیک در حالی است که شاهد رشد 10.6درصدی برق در صنایع عظیم کشور هستیم و به هیچ وجه جابه جایی پیک به کاهش فراوری منجر نشده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "پاداش 10میلیون تومانی توانیر برای سوت زنان صنعت برق ، شناسایی مراکز غیر قانونی فراوری ارز دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش 10میلیون تومانی توانیر برای سوت زنان صنعت برق ، شناسایی مراکز غیر قانونی فراوری ارز دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید