وزیر کشور: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم!

به گزارش وبلاگ نازنین، وزیر کشور گفت: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم آمریکا با دلار سلطه دنیای درست نموده است روزی را خواهید دید که چگونه آمریکا فرو می ریزد و کاخ دلار نیز با آن سقوط می نماید. حجم بدهی آمریکا حدود 30 هزار میلیارد دلار است و روزی خواهد رسید که سلطه دلار در اقتصاد دنیا فرو می ریزد.

وزیر کشور: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم!

به گزارش ایلنا، احمد وحیدی، وزیر کشور، در چهارمین اجلاس ماهنامه اتاق اصناف تهران با بیان اینکه نظام توزیع در زندگی و رفاه مردم نقش مهمی ایفا می نماید، اضافه کرد: مردم با کارخانه داران و صنایع بزرگ ارتباط مستقیمی ندارند، اما احتیاج های مردم به اشکال مختلف با اصناف گره خورده است.

وی با اشاره به نقش اصناف در ستاد تنظیم بازار، اضافه کرد: نقش اصناف در فراوری ناخالص ملی مهم است و گزارش ها حکایت از این دارد که 60 درصد فراوری ناخالص ملی در بخش خدمات است و بر همگان نقش اصناف در حوزه خدمات روشن است.

وزیر کشور ادامه داد: اصناف بعد از حوزه نفت بالاترین تامین نماینده مالی اقتصاد کشور محسوب می شوند و می تواند در کاهش تصدی گری دولت ایفای نقش کند.

وحیدی از کثرت واحد های صنفی ابراز نگرانی کرد و اضافه کرد: حدود صنفی به هم خورده است و ملاک و معیار برای کثرت واحد صنفی دارای اشکال است. باید کوشش گردد که جایگاه اصناف در مسائل مالی باید حفظ گردد.

وزیر کشور نحوه مالیات ستانی را یکی از چالش برانگیزترین مسائل اصناف و دولت معرفی کرد و تاکید نمود: صنوف در تنظیم مالیات به سازمان امور مالیاتی مشورت بدهد ما معتقد نیستیم که اصناف باید ضرر نمایند و باید مالیات معقول و عادلانه باشد.

وی با بیان اینکه اصناف همیشه ایجاد نماینده اعتماد و انسجام اجتماعی بودند، اضافه کرد: ارزش های بزرگ اجتماعی را باید حفظ کنیم و اصناف همیشه معتمد مردم بودند.

وحیدی با اشاره به بزرگ کردن دلار از سوی مردم، گفت: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم آمریکا با دلار سلطه دنیای درست نموده است روزی را خواهید دید که چگونه آمریکا فرو می ریزد و کاخ دلار نیز با آن سقوط می نماید. حجم بدهی آمریکا حدود 30 هزار میلیارد دلار است و روزی خواهد رسید که سلطه دلار در اقتصاد دنیا فرو می ریزد.

وی در خاتمه اعلام کرد: اصناف سیاست های مالیاتی خود را پیشنهاد بدهد اقتصاد کشوری سالم است که با مالیات اداره گردد از این رو در پی یک سازوکار عملی و عادلانه برای اخذ مالیات هستیم.

منبع: فرارو

به "وزیر کشور: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: ما خودمان دلار را بزرگ کردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید