80 ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی کنم!

به گزارش وبلاگ نازنین امیرمهدی علوی درباره نامه فیفا در واکنش به ارسال پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال به این نهاد گفت: نخستین پاسخ رسمی فیفا برای پیش نویس روز گذشته دریافت شد و موارد اصلاحی در اختیار کمیته تدوین مقررات فدراسیون نهاده شد.

80 ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی کنم!

سخنگوی فدراسیون فوتبال که بعدازظهر امروز شنبه با شبکه خبر صحبت می کرد درباره 80 ایرادی که فیفا به اساسنامه گرفته توضیح داد: عددهای مختلفی مطرح شده است. این بحث در ارتباط با فدراسیون فوتبال و فیفا در تبادل است و نمی توانیم آن را تایید و تکذیب کنیم!

علوی درباره اولتیماتوم فیفا برای حل مشکل اساسنامه تا روز آدینه اظهار کرد: مراحل در جریان است. مکاتبات به سرعت انجام و نظرات فیفا در آن قرار داده می گردد تا با جمعبندی مباحث، تعامل با نهادهای بالادستی و موارد قانونی کشور اتفاقات مثبت رخ بدهد.

وی درباره اینکه چرا وجود نام وزیر ورزش در اساسنامه همیشه مورد انتقاد فیفا بوده و اقدامی برای حل این مبحث نمی گردد؟ گفت: این مباحث را نمی گردد در حد یکی دو دقیقه خبر جمعبندی کرد. در تمام این سالها وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی با فدراسیون فوتبال همراهی داشته اند و این همراهی خیلی از مسائل را حل نموده است. ساختار فوتبال کشور به سمتی است که تداوم این همراهی می تواند یاری کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "80 ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید