زالی: اقدامات شهرداری تهران در مقابله با کرونا بی نظیر بود ، نیازمند یاری شهرداری هستیم

به گزارش وبلاگ نازنین، اقدامات شهرداری تهران و شورای شهر در مقابله با کرونا بی نظیر است و امیدواریم با همکاری بیشتر بتوانیم نسبت به مهار هر چه سریعتر کرونا در پایتخت اقدام کنیم.

زالی: اقدامات شهرداری تهران در مقابله با کرونا بی نظیر بود ، نیازمند یاری شهرداری هستیم

به گزارش وبلاگ نازنین، دکتر زالی فرمانده مقابله با کرونای استان تهران در ملاقات با محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، ری و تجریش و سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان مطلب فوق اقدامات شهرداری را در مقابله با کرونا در تهران بی نظیر بیان کرد و با اشاره به اجرای طرح غربالگری کرونا با یاری شهرداری در تهران گفت: ما در شرایطی قرار داریم که همچنان نیازمند یاری شهرداری تهران هستیم و امیدواریم این یاری ها ادامه داشته باشد.

زالی ادامه داد: در این مدت کوشش کردیم با اتکا به دانش روز جهان و بومی سازی آنها نسبت به فراوری کیت های تشخیص کرونا اقدام کنیم که در هفته های آینده خبرهای خوبی در این زمینه برای مردم خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران علیرغم مسائل شدید اقتصادی، از همان ابتدای شیوع کرونا در کنار وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا بودند، به ارائه یک طرح شش بندی برای مقابله با کرونا در تهران پرداخت و اضافه نمود: با توجه به ساختار محله محوری که در شهرداری تهران وجود دارد مدیریت شهری این توانایی را دارد تا با اتکاء به ظرفیت سراهای محلات به وزارت بهداشت در راستای پایش سلامت شهروندان در مقابله با شیوع کرونا یاری کند.

شهردار منطقه یک نیز با تشریح اقدامات اجرا شده در حوزه مقابله با کرونا گفت: در منطقه یک سه بیمارستان شهدای تجریش، مسیح دانشوری و طالقانی که قطب مقابله با کرونا در تهران هستند، وجود دارد که برهمین اساس از همان روز اول شهرداری منطقه خدمات رسانی ویژه به آنها را در دستور کار قرار داده است.

او با اشاره به اینکه روزانه 20 هزار بطری آبمیوه تازه به 24 مرکز درمانی ارسال می گردد، گفت: همچنین کارگاه های فراوری ماسک و گان در سوله مدیریت بحران و استادیوم شهرداری منطقه یک و در کنار بقاع متبرکه و سرای محلات 27 گانه شمال تهران فعال شده است.

موسوی با تاکید بر یاری مومنانه و همدلانه به شهروندان نیازمند تاکید نمود: برای ارتقاء نشاط در بیمارستان ها گروه های موسیقی زنده به این مراکز مراجعه و موسیقی زنده اجرا می نمایند و همچنین باید اعلام کنم که سبزپوشان شهرداری و خادمان شهر در کنار مدافعان سلامت در سطح شهر فعال هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "زالی: اقدامات شهرداری تهران در مقابله با کرونا بی نظیر بود ، نیازمند یاری شهرداری هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: اقدامات شهرداری تهران در مقابله با کرونا بی نظیر بود ، نیازمند یاری شهرداری هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید