مدیرعامل بهشت زهرا: فریب کاهش آمار کرونا را نخوریم

به گزارش وبلاگ نازنین، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاکید بر اینکه شرایط کرونا شکننده است و نباید فریب آمار را خورد خطاب به شهروندان هشدار داد: با کوچکترین غفلت به شرایط سخت باز خواهیم گشت.

مدیرعامل بهشت زهرا: فریب کاهش آمار کرونا را نخوریم

به گزارش ایسنا، سعید خال با تاکید بر سخنان وزیر بهداشت و توصیه های دکتر زالی رئیس ستاد کرونای تهران، گفت: شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقیقاً شبیه اردیبهشت ماه است و در صورت کوچکترین غفلت و بی توجهی به توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی به شرایط سخت و بحرانی آبان ماه 99 باز خواهیم گشت.

خال اضافه کرد: بخشی از رعایت پروتکل ها به شهفرایندان عزیزمان باز میگردد و بخشی نیز به نهاد ها و مسئولان ذیربط و جلوگیری از آزادسازی های بی رویه باز میگردد.

وی با تاکید بر ادامه فرایند رعایت پروتکل ها و محدویت ها اضافه کرد: در صورت کوچترین غفلت از طرف مردم خدای ناکرده به شرایط سخت و غیر قابل تصور آبان ماه باز خواهیم گشت، لذا بایستی رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار گیرد.

وی شرایط و اوضاع فعلی را شنماینده خواند و گفت: نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شویم و بر تمامی مسئولان و دست اندرکاران و نهاد های مختلف است تا شرایط اطمینان بخش رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و محدودیت ها را رعایت نمایند.

وی تاکید نمود: توصیه ما به شهفرایندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و رعایت توصیه های ستاد ملی کرونا است و تاکید می کنیم که نباید با شنیدن آمار های کاهشی که می تواند موقتی باشد دچار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش کنیم.

منبع: فرارو

به "مدیرعامل بهشت زهرا: فریب کاهش آمار کرونا را نخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بهشت زهرا: فریب کاهش آمار کرونا را نخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید