مصوبات سفر دولت به فارس گامی بزرگ برای تکمیل پروژه های استان است

به گزارش وبلاگ نازنین، رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به سفر امروز رئیس جمهور و بعضی از وزرا به فارس گفت: مصوبات این سفر گام بزرگی برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه های نیمه تمام فارس است.

مصوبات سفر دولت به فارس گامی بزرگ برای تکمیل پروژه های استان است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ نازنین، غلامحسین اسماعیلی عصر پنجشنبه در حاشیه ملاقات رئیس جمهور با قهرمانان ورزشی و نخبگان و علمای استان گفت: سفر امروز همراه با یک پیش زمینه مطالعاتی قبلی بود که مقدماتی این سفر را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه مطالعات عمیقی در مورد مسائل استان انجام شد، گفت: جلسات متعددی در فارس و تهران هم در حوزه معاونت اجرایی و هم معاونت اول رئیس جمهور برگزار گردید و مسائل استان مورد آنالیز نهاده شد.

اسماعیلی گفت: برای این سفر بالغ بر 100 مصوبه در حوزه های زیربنایی، راه، راه آهن آب، برق، نیروگاه ها، پتروشیمی، بهداشت و درمان، تکیمل بیمارستان های نیمه تمام فارس، ورزشی و فرهنگی، کارخانجات و صنایع استان انجام شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور عنوان نمود: نهایی تمام این طرح ها در جلسه امشب شورای اداری استان فارس با ریاست رئیس جمهور اعلام خواهد شد که گام بزرگ برای تسریع در اجرای پروژه های مختلف فارس محسوب گردد و مردم آثار این سفر را خواهند دید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مصوبات سفر دولت به فارس گامی بزرگ برای تکمیل پروژه های استان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبات سفر دولت به فارس گامی بزرگ برای تکمیل پروژه های استان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید